Systemy wystawiennicze

Tablice, potykacze i stojaki reklamowe są niezbędnym wyposażeniem firm oraz sklepów, które prowadzą akcje reklamowe oraz biorą udział w konferencjach i różnego typu prezentacjach. Jest to jeden z podstawowych rodzajów reklamy, zapewniających wizualną prezentację firmy, jej produktów oraz promocji.

Tablice reklamowe w dalszym ciągu stanowią bardzo popularny, prosty i tani sposób reklamy. Dlatego ich oferta jest szeroka i zróżnicowana – na rynku dostępne są zarówno bardzo proste tablice reklamowe wykonywane na blasze, jak również modele, w których zastosowano elementy grafiki przestrzennej.

Potykacze to rodzaj stojaków reklamowych, przy pomocy których można wyeksponować reklamę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku (np. wskazującą drogę do sklepu). Ponadto potykacze sprawdzają się jako dopełnienie tablic reklamowych. Mogą być wykonane z lekkiego PCV spienionego lub zatrzaskowych ramek OWX z aluminium.

Inne rodzaje stojaków reklamowych to stojaki typu roll-up, które obecnie stały się jednym z najbardziej popularnych systemów wystawienniczych na całym świecie. Umieszczony na nich przekaz promocyjny z pewnością trafi do potencjalnych odbiorców.